Sakay - kapitola 4.

8. listopadu 2007 v 19:13 |  > Sakay
Takže stále jako obvykle, ale už je konec.
Hodně otevřený konec... I když...
Ale jinak je to docela trapný... nevim jak sem to mohla znovu zveřejnit
Yu Yu Hakusho

Bojovali seč mohli, ale Monotaru byl velice silný. Yusukeho odpráskl na druhou stranu arény, Hieie odrazil do oblouku, Kuwabaru hodil kousek od Kam a Kuramu švihl na zem, takže ležel před ním. Všichni byli opravdu zranění,ale Kurama byl na nejblbějšim místě-3 metry před Monotarem. Monotar nabíral do ruky sílu a chtěl Kuramu zabít. Když vypálil Kam se rychle přesunula před Kuramu a schytala to z první ruky. ,,Musíte se spojit…" řekla z posledních sil. V Kuramovi se mísil vztek se smutkem. I Hiei, Kuwabara a Yusuke v sobě měli mnoho vzteku a lítosti, který je posílil.
Seběhli se u Kuramy, který vstal. Stáli před Kam a všude šlehala jejich společná síla-duchovní síla Yusukeho a Kuwabary a démonická síla Kuramy a Hieie. ,,Že by vás to tolik naštvalo?" podivil se vesele Monotaru. Yusuke do ruky sbíral sílu a vytvořili něco jako bariéru. Monotaru na ně střílel jednu ránu za druhou a zvedal se prach z rozdrcených dlaždic arény. ,,Mám je!" pomyslel si, ale kouř se zvedl a ukázal, že kluci žijí. Yusuke měl připravený ohromný úder síly. ,,Hlupácí! Měli byste zdrhnout!"
Yusuke vystřelil úder síly, ale Monotaru mu uhnul. Kurama pohotově přidal Růžový bič a Úder síly díky němu mohli ovládat. Namířili si to na Monotara. Sice ho to trefilo, ale ani to s ním nehnulo. Zlomyslně se smál. ,,To lechtá!" Kluci do toho dali mnohem víc síly a Hiei přidal Dračí plamen. Kombinace Úderu síly, Růžového biče a Dračího plamene tlačila Monotara před sebou, ale stále to nestačilo na jeho zničení. Kuwabara strčil Duchovní meč do kombina těchto tří útoků a tak dodával množství duchovní síly. Neměli však dostatek sil démona zničit.
Když už to vypadalo opravdu špatně, nepozorovaně obživla Kam. Její city a svědomí jí nedovolilo opustit tento svět. Alespoň ne do té doby, něž zabijí Monotara. Nedovolili jí to také srdce kluků, kteří jí tam pořád měli-hlavně Kurama… Nikdo si jejího procitnutí nevšiml. Posadila se a z ruky jí vyšlehl proud světla-rudého jako její oči- a spojil se s útoky kluků. Ti si toho teď všimli a byli mile překvapeni. Překvapením málem ztratili kontrolu nad svými silami. ,,Pozor!" upozornila je Kam. Rychle se k tomu vrátili. Úder síly a Růžový bič uprostřed Draka měli teď rudou barvu.
Monotara tlačili čím dál rychleji a už mu praskalo brnění. Po malé chvilce se rozlítlo na kusy a hned na to samotný Monotaro. Kluci stáhli své síly a klesli na kolena. ,,Kam!" Kurama byl šťastný, že Kam žije. ,,Jste v pořádku?" ,,Jo." ,,Vždyť krvácíte!" vyhrkla Kam a snažila se vztát. ,,Ukažte" a chtěla je léčit, ale zpražili jí pohledem. ,,Co je?" nechápala. ,,Musíš si šetřit sílu pro sebe." řekl Kurama a ostatní přikyvovali. Kam si sedla a opřela se rukou o zem.
,,Jak to,že jsi živá?" ptal se Kuwabara. ,,Setkala jsem se s moc milou holkou ze světa duchů a ta mi řekla, že se mám vrátit. Vy jste mi k tomu, ale pomohli." ,,Jakou holkou?" ,,Byla trochu střelená a lítala na pádle. Jmenovala se Botan." ,,Botan?" vyjel Yusuke. ,,Ano. Tváříte se jako, že ji znáte." ,,Taky, že jo." Teprve teď si kluci (kromě Kuwabary) všimli, že od ruky Kam k nim proudí čtyři proudy energie a uzdravují je. Kurama jí strhl ruku ze země. ,,Kam to nesmíš!" ,,Co je?" Kuwabara nechápal co se děje. ,,Copak sis nevšiml blbečku, že nám Kam posílá vlastní energii a tím nás léčí?" naštval se na něj Yusuke. ,,Fakt jo? To proto je mi líp!" Kuwabara byl spokojený a za to dostal od Yusukeho pěstí. ,,Hej!" vyjekl na něj Kuwabara a chtěl se prát.
Kam si najednou všimla něčeho zářícího nad zbytky Monotarova těla. Kluci se tam podívali taky. ,,Co to je?" ,,Nejsem si jistá." Kam se rozešla a šla pro to. Když se k tomu přiblížila, přestalo to silně zářit a spadlo jí to do ruky. Byl to drahokam. ,,To nemůže být…" ,,Co to nemůže být?" zeptal se jí Hiei stojící za jejími zády. ,,To… to je kámen duší!" ,,Co je to kámen duší?" ptal se Kurama. ,,Kámen duší je kámen, který vznikl spojením částí duší. Ty duše musely být čisté nebo jejich ,majitelé´se musely chtít změnit k lepšímu. Kámen duší nevznikne jen tak. Ty duše musí mít něco společného aby se takhle mohli spojit. V tomhle je duše Shuichiho Mina a mích rodičů." Najednou začal zářit a z každého vystoupila jeho duše.
Kamina duše byla bílo-žluto-červená, která symbolizuje dobrotu, trápení a lásku. Kuramova duše byla bílo-zeleno-červená symbolizující dobrotu, horší minulost a lásku. Hieiova duše byla bílo-oranžovo-červená, která symbolizuje dobrotu, postupující změnu k dobrému a lásku. Yusukeho duše byla bílo-šedo-červená symbolizující dobrotu, bezhlavost a lásku. Kuwabarova duše byla bílo-modro-červená, která symbolizuje dobrotu, odvahu a lásku.
,,Kámen duší nás podrobuje zkoušce." řekla klidně Kam. ,,Jaké zkoušce?" ptal se Kurama. ,,Zkouší naše duše. Každá duše zobrazuje tři barvy, které symbolizují 3 nejsilnější-dáli se tomu tak říct-charakteristiky duše. Bílá symbolizuje dobrotu, žlutá trápení, červená lásku…" když viděla Hieie jak se zatvářil, tak honem vysvětlila jak se to myslí ,,lásku ve všech jejích podobách: opravdovou lásku, rodinou lásku nebo lásku přátelskou, zelená horší minulost, oranžová postupující změnu k dobrému, šedá bezhlavost a modrá odvahu. Kámen zkouší jestli se do něj můžou soustředit i části našich duší. Je to takový test." ,,A jak na tom jsme?" ,,Myslím, že dobře, protože všichni tam máme bílou a červenou." usmála se.
Kámen začal zářit a úlomky z jejich duší se s ním spojily. Když přestal zářit Kuwabara nadšeně prohlásil: ,,Tý jo! Netušil jsem, že Hiei má dobrou duši!" ,,A proč ne?" ptala se udiveně Kam. ,,Protože se chová hrozně odměřeně a je chladnej a svým způsobem zlej." ,,To neni pravda." hájil ho Kurama a Yusuke se k němu přidal. Kam se zahleděla do kamene: ,,To je zvláštní." ,,A co jako?" ptal se Kuwabara. ,,To co říkáš o Hieiovi. Já z něj od začátku měla úplně jiný pocit. Připadalo mi, že se přetvařuje jen aby nemusel řešit nic citového. Že je ve skutečnosti hodný, ale nechce to dát na sobě znát." a otočila se k nim s úsměvem. Hiei se zatvářil tak jako když uhodila hřebíkem na hlavičku-jak se říká. Kámen duší, který držela v ruce stále silně zářil a mísili se v něm barvy. Ustálil se opět na růžové
Chvilku na něj všichni hleděli a zničehonic se Yusuke zeptal: ,,Jak jsi poznala čí duše v něm je?" Kam se k němu přiblížila a vložila mu Kámen duší do dlaně. ,,Tak a teď se do něj upřeně koukni a když to nepůjde tak zavři a oči a představ si, že do něj vstupuješ." Yusuke se na ni překvapeně podíval a zkusil to. ,,Opravdu, je to vidět!" a podal ho zpět Kam. Kámen přestal silně zářit už vydával jen slabé světýlko. ,,Tak půjdeme." řekla klidně Kurama a všichni souhlasně kývli. Kam šla jako poslední, protože si prolížela vnitřek místnosti. Zničehonic ucítila silnou bodavou bolest v zádech a nohou. Když udělala krok tak se s výkřikem svalila na zem.
Kluci se prudce otočili a seběhli se k ní. ,,Co je ti?" Kam neodpovídala a jen pro sebe si zamumlala: ,,Mělo to působit do večera." Její slova však neunikla ostrému sluchu Kuramy. ,,Co mělo působit až do věčera?" Kam se na něj překvapeně podívala a odvrátila svůj pohled do země. ,,Jedno kouzlo" a strčila si ruce na záda pod triko. Tím si odhalila část zad a kluci si všimli ošklivých jizev, které určitě nezpůsobil Monotaru. Kam začali ruce bíle zářit a záře jí prostupovala záda a nohy.
,,Co je to za jizvy?" ,,Jizvy z boje." snažila se je odbít, ale neuspěla. ,,Řekni nám pravdu! Nejsme blbý!" vyjel Yusuke. Kam se málem rozbrečela. ,,Já… já vám to říct nemůžu." ,,Proč ne?" Kam neodpověděla a začala říkat nějaké zaklínadlo. ,,No tak, řekni nám to." šel na to Yusuke trochu jemněji ,,Kdo ti to udělal?" Kam se podívala po jejich zvědavých tvářích a sklopila pohled. ,,To… to mám… od mistra Houkarina." Kluci strnuly. ,,Cože?" vyjekl svým hloupým hláskem Kuwabara. ,,Já věděla, že mi nebudete věřit." ,,Ne,to ne. Jenom nás to překvapilo." řekl Kurama a Kuwabara dostal od Yusukeho pořádnou ránu.
Kam pořád zářily ruce a Hiei se zničehonic zeptal: ,,Co je to za kouzlo?" ,,To mi má dodávat energii a oporu do nohou." ,,Proč?" ,,Protože jsem vpodstatě ochrnutá na nohy." ,,Ale jak?" překvapeně se zeptal Yusuke. ,,To ty jizvy. Mám poraněnou páteř." ,,Počkat. Když jsme poprvé odcházeli od mistra Houkarina, přišlo mi, že jdeš nějak nejistě. Bylo to kvůli tomu?" zeptal se Kurama. Kam jen přikývla. Najednou se začal chrám hroutit. ,,Rychle musíme pryč!" zavelel Yusuke a rozeběhli se k východu. Kam se nejistě zvedla. Nedokončila kouzlo, ale musela to zvládnout. Rozeběhla se za nimi. Ze začátku to bylo dobré. Potom jí začala nohama a páteří prostupovat prudká bolest-začala mít potíže. Všude padali kameny. Museli si dát opravdu pozor aby je nějaký kámen nezavalil. Kam uběhla dalších 100 metrů, když spadla. Byla smířená s tím, že tam zůstane. Kurama se pro ní, ale vrátil a vynesl jí ven. Tam jí položil na trávu a všichni se na sebe spokojeně podívali…

*owari*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.