27.10-3.11.07 - Co je nového

4. listopadu 2007 v 20:13 | Misako |  Zápisník
Pokud chcete vědět co je v mém životě za nové blázniviny, klikněte...

Během soboty, neděle a pondělí byl můj pokoj postupně dovymalován. Už bylo načase, protože jsem začínala mít lehkou depresi z toho, že se nemám kam vrtnout. Bylo to opravdu k zbláznění a začínali jsme si lízt s našima na nervy. Jediný kdo byl absolutně happy, byl můj drahocený králík. On totiž miluje jakékoli akce, kdy se v bytě objeví krabice a podobné harampádí. V pondělí to byla ve škole sranda, protože začal platit nový rozvrh a všichni z něj byli na mrtvici. Ono totiž mít místo jedné dvouhodinové odpoledky týdně dvě hodinové je docela nářez. A ještě ke všemu v pondělí, kdy máme šestou hodinu plavání. Během volný hodiny ssi stihnem vyfénovat vlasy, dopravit se do školy, něco málo sníst a už se můžeme zase nudit při zemáku :-// Ale co se týče známek to byl den úspěšný, protože jsem inkasovala jedničku z testu z dějáku.
Úterý byl den úspěšný i neúspěšný. Hned druhou hodinu dostala celá moje půlka třídy pětku z hudebky, za to že jsme neudělali úkol. Zajímavý začátek dne. Náladu jsem si ale zpravila při chemii, kdy jsem dostala jako jedna ze dvou lidí jedničku z testu, kterou jsem docela potřebovala, protože to je taky moje jediná známka. Hned jak jsem před čtvrtou přišla domů, byla jsem zapřažena do pracovního procesu. Stěhovala jsem s mamkou nábytek, přenášela věci a dělala spoustu záživných činností až do večera, kdy jsem se ještě musela kouknout na učení. Ale hlavně že jsem už spala ve svojí postýlce xD
Středeční škola byla až na dvojku z fyziky nezajímavá. Pravý vzrůšo nastalo až v devět večer, kdy jsem se teprve podruhé dostavila na zkoušku našeho městského divadelního souboru, kde budu letos hrát samozřejmě jenom němé role (jako třeba řeka a tak). Bylo to od šesti do čtvrt na devět a stihla jsem si užít dost legrace, i když chodim jenom na čumendu. Dostalo se mi upozornění, že pokud mě Mirek (režisér) v zápalu hry nazve krávou, debilem, idiotem nebo mi řekne že se na to může vysrat, tak si to nemám brát osobně, protože to čas od času řekne každému, i když to nemyslí zle.
Ve čtvrtek byla docela nuda, protože jsme akorát o výtvarku kreslili komix - to bylo dost zajímavý. Z mý scénky o Superflekovi se mohly kámošky podělat smíchy.
V pátek jsme psali z latiny a dostali jsme kupu úkolů - z matiky, češtiny a ještě nějaký výpisky. Jinak to docela ušlo. Odpoledne k nám přišel jeden náš známej namontovat mi do pokoje dřevěný parapet s poličkama a tak... A výsledek teda stojí za to. Pokoj je komplet dodělaný :-) Včera jsem tam nastěhovaůla zbytek věcí, upravila poličky a tak. Zbývá jenom pověsit nějaký obrázky, plakáty a nástěnku. Taky u nás byl jeden známej, kterej se pokoušel propojit náš hlavní počítač v ložnici s tou starou vykopávkou kterou jsem dostala do pokoje :-) To se mu sice povedlo, ale nejde mi tam internet :'( Taky u nás celý dopoledne až do sedmi byla Sandra, protože si přišla pro sešity aby si je po nemoci dopsala. A tak jsme opisovaly, věštily si z karet, kecaly, probíraly naše charaktery podle znamení, koukaly co je na netu zajímavýho o Archandělech a vlkodlacích a taky plánovali, že bychom za čtrnáct dní mohli o víkend něco podniknout. Chtěli jsme tenhle, ale Sandra jede k tátovi, takže nemůže.
Jinak jsem dneska dostahovala Gravitation a už ho mám i na DVD =))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.