Úvodem

25. října 2007 v 13:41 | Misako
Vítám Vás na svém blogu o anime a manze. Velká část obsahu pochází z mého původního blogu. Je tu buď v původním znění nebo složení, ale některé jsou přepsané. Tento článek má posloužit hlavně k tomu, abyste se tu zorientovali a věděli kde co najdete. Momentálně je valná většina všechn rubrik prázdných, ale postupně je budu zaplňovat přenesenými články, ale také těmi novými.
V rubrice Blog se budou objevovat novinky a různé vzkazy k chodu a činnnosti blogu. Také tam najdete diplomky a ocenění pro mě i ty, které jsem vytvořila pro Vás a ikonky. Kromě toho i Bleskovky a Soutěže. Misako je moje autorská rubrika, kde se budou nacházet články a různé infromace a zajímavosti o mé maličkosti. Také můj zápisník, kde si budu čas od času vylévat duši. A nakonec i moje originální povídky, které jsem vymyslela. V Otakulandu se nachází všechno možné o anime a manze. Anime & Manga je sekce s recenzemi, informacemi a galeriemi k různým anime a mangám, které jsem viděla nebo četla. Dále tam nalezneze pojmy či slovníček používaných výrazů, galerie, AMV, anime písničky s texty a plnými verzemi a také moje zápisky, což je něco jako novinky - kde co objevím zajímavého nebo nového, většinou se to tam objeví. A také poměrně nová rubrika Tipy, která je tak trochu reklamou autorů, jejichž povídky se mi zalíbili. A poslední velká rubrika jsou Odkazy. Tam jsou nejrůznější odzaky a časem k nim začnou přibývat i popisky.
Také bych byla ráda, kdybyste mi tu zanechali komentíky. Ať už kladné nebo kritické. Ráda se v něčem zlepším nebo dokonce ráda vyslechnu radu. V každém případě komenty jsou pro mě znamením, že blog nedělám jen pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 14. prosince 2007 v 17:49 | Reagovat

Páni,to je úvod jaksepatříXDDDDDNo,i když jsem si to přečetla až teďXDDA blog máš fakt krásnej,a zajímalo by mě,jak jsi udělala ty podrubriky,já na to nemůžu nějak přijít...XDPOradíš mi pls?????;oD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.