Profil

26. října 2007 v 16:17 | Misako |  Misako o sobě
priestess4.jpg Anime priestess image by kuramas_crimson_kitsune
Jméno: Markéta
Přezdívka:
Na internetu mě najdete pod přezdívkou Misako - dříve byla její plná verze Misako Shimizu, ale nepoužívala jsem jí. Jinak pro kamarádky a pár kamarádů jsem Maki a pro většinu rodiny Mika.
Narozena:
v neděli 23. dubna 1995 v 7:29 - 12 let
Zaměstnání:
studentka - konktétně viceletého gymnázia, druhý ročník - sekunda
Kontakt
: misako.shimizu@seznam.cz
Rodina:
Mám dost rozvětvenou rodinu, tak to vezmu od těch nejbližších. Mamka Dana má z prvního manželství dvě děti - mé nevlastní sourozence - sedmadvacetiletou Lenku a třicetiletého Petra. Její rodiče již zemřeli, ale má dva starší bratry - Jaroslava a Miloslava - mé strýce. Jarda má 2 děti a Míla má z prvního manželství dvě děti, pak vyženil další dvě a pořídil si s tetou ještě jedno vlastní. Všem je kolem pětatřiceti, i víc. Táta Pavel je jedináček, je o třináct let mladší než mamka a jeho rodiče žijí - babička Hana a děda Pavel.
Zájmy a koníčky:
Jedním z mých největších koníčků je hudba. Není divu, můj táta je muzikální maniak - hlavně tedy na hudbu let osmdesátých, kterou mě silně nakazil. Ale líbí se mi i současná muzika. Na stylu mi nějak moc nezáleží i když moc nemusim rap a vážnou hudbu. A na dechovku jsem do jisté míry alergická. Moje oblíbené skupiny a zpěváci jsou třeba - Sandra, Roxette, Eurythmics, UDG, Wanastowi Vjeci, Horkýže Slíže, Avril Lavinge, Billy Talent, Mika, Blackmore's Night… Taky mám moc ráda japonskou hudbu - k té se dostávám hlavně díky sledování různých anime.
Pak mám hodně ráda knížky. Mám ráda různé styly knížek. Zaleží na té jedné, jestli mě zaujme nebo ne. Dívčí romány mám ráda třeba od Lenky Lanczlové (Nebe plné hvězd, Tři na lásku, Všechno bude fajn, Hříšná touha…). Taky mám ráda Harry Potter a … od J. K. Rowlingové, i když jsem se nedostala k šestému dílu. Líbí se mi i Eragon, Strážci času - Vyvolený, Sedm dívu světa - Strážce vysutých zahrad a další. I když ráda čtu, k smrti nenávidím povinnou četbu. Aby se mi knížka líbila, nesmí mě nikdo nutit jí číst.
A samozřejmě nesmím opomenout anime a mangu, kvůli kterým tento i ten předchozí blog vznikl. Podle mě nejsou jen ztrátou času pro mrňata... Ano, některá taková jsou, ale drtivá většina má nějakou myšlenku, i když normálnímu pasivnímu divákovi může být skrytá... Ať už tím, že je tak hluboká nebo že je ta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.