Barvy vlasů

28. října 2007 v 14:11 | Misako |  Pojmy a Info
Barva vlasů v anime často udává povahu dotyčné postavy. Tady je malý přehled (pro holky):
Lepší to budou mít ti, co umí naglicky, protože moje překladatelské schopnosti jsou, řekněme, pochybné, takže to chvílema bude dost kostrbaté.

white anime girl
Jsi v každém směru speciální. Ne náladová, ale umíš změnit výraz z příjemného a přátelského na odmítavý a ďábelský v několika vteřinách. Jsi opatrná komu věříš, ale potom jsi skvělá přítelkyně.
orange anime girl
Vypadá to jako oheň když běžíš a ty běháš hodně, protože jsi energická, drzá a tvůj temperament je horký jako vulkán. Umíš být milá když chceš, ale neměli bychom tě našvat...
brown anime girl
Lidi s hnědými vlasy jsou -, pořádní a umí tvrdě pracovat aby dosáhli svých životních cílů. A nenávidí kritiku!
Turquoise anime girl
Vlastnila by vlasy kreativních, čestných a také náladových lidí. Říkáš co si myslíš a nestaráš se o to, co o tobě ostatní říkají.
red anime girl
Fyzicky a duševně silná. Někteří lidé říkají, že jsi uličnice, ale ty s tím nemáš problémy, protože ať sportuješ, bojuješ nebo argumentuješ, vždycky vypadáš zatraceně sexy.
purple anime girl
Můžeme ti říkat krasavice. Jsi vášnivá s klasickou elegancí a velmi silnou vůlí. Fialová hlava se přese všechno těší pozornosti.
pink anime girl
Růžové vlasy jsou vlasy romantiky a nevinnosti. Miluješ snění přes den a zábavu s přáteli. Někdy nosíš masku, aby jsi zakryla smutek.
green anime girl
Zelená je barva naděje a moudrosti a to na tebe sedí. Jsi chytrá a vždy máš dobré rady. Tvoje motto: Pro každý problém je řešení.
blue anime girl
Ty jsi skvělý mix mezi silnou a klidnou. Víš kdy použít své vůdcovské schopnosti nebo kdy mlčet a chovat se slušně.
blonde anime girl
Přírodní krása beze strachu. Blonďatí lidé mají zásady a nic nedokáže změnit jejich mínění. Jsou citliví a jednoduše zesmutní a je těžké je dostat z deprese.
black anime girl
Máš silný smysl pro spravedlnost a jsi mnohostranná. Přáetslká a naštvaná v tu samou chvíli. Jako loajální přítelkyně bys bojovala až k smrti, abys zachránila své přátele.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.